BİZİ YAKINDAN TANIYIN...

Tuğyan finans emlak oto dan. hiz tic.ltd.şti
firmamız 2015 yılında tuzlada kurulmuştur
firmamız finansal danışmanlık 
otomobil alım ve satımı 
ve bünyesinde emlak gayrimenkul hizmetlerini 
''Tuzlam Emlak '' adı altında yapmaktayız.

Kendi işini kurarak gelir elde etmek isteyen girişimci ruhların adresi TUZLAM EMLAK , son 15 yıldır Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza attık. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkanı, en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı, vb. bugüne kadar Türkiye'de ilk kez TUZLAM EMLAK Türkiye tarafından hayata geçirildi. Tuzla'da emlak olarak sizlere uzman ekibimizle her zaman ihtiyacınız anında yanınızdayız !'..

TUZLAM EMLAK farkını yaratan en önemli etken eğitim... Eğitimlerin kapsamında dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendleri, teknolojideki son yenilikler, sistemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmeler bulunuyor. Yurtiçinden ve yurtdışından alanında uzman, deneyimli eğitmenler tarafından TUZLAM EMLAK Türkiye Broker/Owner ve gayrimenkul danışmanları sürekli eğitimlere katılarak bilgilerimizi yeniliyoruz. 

Siz de TUZLAM EMLAK  dünyasının size sunabileceği birçok fırsatı değerlendirebilirsiniz; 

Minimum riskle maksimum kazanç sağlayacağınız bir yatırımla kendi işinizi kurabilir, bir TUZLAM EMLAK  ofisi açabilirsiniz, ya da Türkiye çapında sayıları her geçen gün artan TUZLAM EMLAK  ofislerinden birinde Müşteri Temsilcisi olarak çalışabilirsiniz, ya da Sektörde profesyonel hizmet verebilmek amacıyla TUZLAM EMLAK  tarafından düzenlenen Gayrimenkul Seminerleri'ne katılarak Gayrimenkul Profesyoneli olmak için ilk adımı atabilirsiniz. Dilerseniz, Türkiye çapında faaliyet gösteren adet ofisin listesine ve portföylerine ulaşabilir, aradığınız gayrimenkule en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

TUZLAM EMLAK Tuzla'da emlak